Pengerusi Pn. Zuraidah Binti Said (Pengetua)
Timbalan PengerusiEn. Mustafa Kamal Bin Md Yusof (PK Pentadbiran)
Naib Pengerusi 1Pn. Roslina Bt. Ibrahim (PK Tingkatan 6)
Naib Pengerusi 2Pn. Salwani Binti Madon (PK Petang)
Naib Pengerusi 3Pn. Narmawati Binti Jaafar (PK HEM)
Naib Pengerusi 4Pn. Fabilah Binti Baharom (PK Kokurikulum)
SetiausahaPn. Syarifah Nasyurah Binti Syed Asni
Pen. SetiausahaPn. Norad’ha Bt Awang
Ahli JawatankuasaPn. Suraya Binti Hasan (GK Bahasa)
Pn. Umarani A/P Raman (GK Sains Sosial & Kemasyarakatan)
Pn. Siti Rahmah Binti Shamsuddin (GK Sains & Matematik)
Pn. Noriha Binti Bahrom (GK Teknik dan Vokasional)
Pn. Habsah Bt Ahmad (Ketua Setiausaha Peperiksaan)
Pn. Kamsiah Bt Shufaat (Kaunselor)
Pn. Tuan Zaleha Bt. Tuan Mat (Kaunselor)
Pn. Munirah Binti Mustafa (Guru Media)
Pn. Siti Aini Bt Suparti (Setiausaha PBS)
Pn. Noraniza Bt Saleh (Penyelaras PBS Ting 1)
Pn. Muallimah Bt Arshad (Penyelaras PBS Ting 2)
Pn. Rasyidah Bt Md Rasip (Penyelaras PBS Ting 3)
Cik Norhayati Binti Sahar ( Penyelaras Headcount)
Pn. Norlin Binti Saleho (Ketua Panitia Bahasa Melayu)
Pn. Sasikala a/p Veera Palraj (Ketua Panitia Bahasa Inggeris)
Pn. Heng Yoke Leng (Ketua Panitia Bahasa Cina)
En. Thamilvanan A/L Nadarajah (Ketua Panita Bahasa Tamil)
En. Mohd Rafie B. Sanan (Ketua Panitia Sejarah)
En. Muhamad Azfar Bin Haris (Ketua Panitia Geografi)
Pn. Farahwahida Binti Abd Hamid (Ketua Panitia Pendidikan Islam)
Cik Su Lih Teng (Ketua Panitia Pendidikan Moral)
Cik Siti Fatimah Bt. Mohamed (Ketua Panitia Pendidikan Seni Visual)
En. Azhar b. Ibrahim (Ketua Panitia Pendidikan Jasmani & Kesihatan)
Pn. Nur Ainani Bt Ali (Ketua Panitia Pendidikan Sivik & Kewarganegaraan)
Pn. Soon Shiew Yan (Ketua Panitia Sains)
Pn. Siti Zahaidah Bt Limat (Ketua Panitia Matematik)
Pn. Low Ai Non (Ketua Panitia Matematik Tambahan)
Pn. Norly Sairah Bt. Zainal (Ketua Panitia Fizik)
Pn. Noor Faezah Bt. Zainuddin (Ketua Panitia Biologi)
En. Kamarusalihin b. Nordin (Ketua Panitia Kimia)
Pn Nor Hanani Binti Abd Rahman (Ketua Panitia KH/RBT/ASK)
Pn. Nor Asikin Bt Abdullah (Ketua Panitia Prinsip Akaun/ EA/ SP)
Pn. Radin Idawati Bt Uluan @ Radin Ismail (Ketua Panitia Perdagangan)
Pn. Rajeswari a/p Kanapathy (Ketua Panitia MUET T6)
Pn. Hanis Arzura Bt. Abu Bakar (Ketua Panitia Pengajian Am T6)
Pn. Nor’Ashiken Bt Saleh @ Daud (Ketua Panitia Bahasa Melayu T6)
Pn. Asmah Bt. Yunos (Ketua Panitia Pengajian Perniagaan T6)
Pn. Maznah Bt Abd Salam (Ketua Panitia Sejarah T6)
Pn. Wan Fatimah Bt Wan Endut (Ketua Panitia Ekonomi T6)
Pn. Nazhatoishimalati Bt Abdullah (S/U PT3)
Pn. Noriza Bt Hamid (S/U Peperiksaan Awam SPM)
Pn. Zuhaila Bt Saleh (S/U Peperiksaan Awam STPM)
Pn. Rajeswari a/p Kanapathy (S/U Peperiksaan MUET)
Pn. Norlaila Bt Md Bahari (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 6 Atas)
Pn. Hjh. Zawiah Bt Ghazali (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 6 Rendah)
Pn. Anne Suziana Bt Kamarudin (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 5)
Cik Nurul Atikah Bt Mustapha (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 4)
Pn. Kiu Ling Feng (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 3)
Pn. Noridah Bt Rahmat (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 2)
Pn. Noraini Bt Mohamad Noor (S/U Peperiksaan Dalaman Tingkatan 1)
Pn. Rashidah Bt Md Rasip (Penyelaras Kelas Tambahan Tingkatan 3)
Pn. Norlin Bt Saleho (Penyelaras Kelas Tambahan Tingkatan 5)