Pengerusi Pn. Zuraidah Binti Said (Pengetua)
Timbalan PengerusiPn. Fabilah Binti Baharom(PK Kokurikulum)
Naib Pengerusi 1En. Mustafa Kamal Bin Md Yusof (PK Pentadbiran)
Naib Pengerusi 2Pn. Narmawati Binti Jaafar (PK HEM)
Naib Pengerusi 3Pn. Salwani Binti Madon (PK Petang)
SetiausahaPn. Rasyidah Binti Mat Nawi
Penyelaras Badan BeruniformEn.Mohd Zanisahli Azizi Bin Md Khalid
Penyelaras Kelab & PersatuanEn. Muhamad Azfar Bin Haris
Penyelaras Kelab Sukan & PermainanEn. Mohd Rosli Bin Che Hamid
Ahli JawatankuasaSemua Ketua Penasihat Badan Beruniform
Semua Ketua Penasihat Kelab & Persatuan
Semua Ketua Penasihat Kelab Sukan & Permainan

Badan Beruniform 2017

Badan BeruniformKetua Guru PenasihatPenolong Guru Penasihat
Kadet PolisEn. Saifulazri Bin SahipPn. Rohaila Binti Othman
Kadet Remaja SekolahEn. Mohd Ramu Bin Mat RipinPn. Siti Aida Fariza Bt. Muhamad
Briged Putera / PancaragamPn. Barbara Sagaran a/p D. BalanPn. Tan Chew Hong
Bulan Sabit Merah MalaysiaPn. Chong Siew KeangPn. Wong Mei Fong
Pergerakan Puteri IslamPn. Noradilla Binti MaarofPn, Noraniza Binti Salleh
PengakapEn. Muhammad Azli Bin Md AliPn. Norizan Binti Ahmad
Pandu Puteri / RanjerPn. Shoba a/p ChelvarayanPn. Jamaliah Binti Abd Aziz
St. John Ambulans MalaysiaPn. Anne Sucila a/p J. AlfredPn. Nur Hanani Binti Abd Rahman
Kadet Bomba dan PenyelamatEn. Mohamad Aidid Bin RidzuanEn. N. Thamilvanan a/l M. Nadarajah
Siswa Siswi Pertahanan AwamEn. Wan Adha Bin Wan HanaffeeEn. Mohd Jaffri Bin Sarif
SilatEn. Che Mohammad HishamuddinPn. Nor Diana Binti Ramli
TaekwandoPn. Salini Binti OthmanEn. Ku Mohd Syaidy Ku Yahya

Kelab & Persatuan 2017

Kelab & PersatuanKetua Guru PenasihatPenolong Guru Penasihat
Persatuan Bahasa MelayuPn. Norad'ha Binti AwangPn. Norhuda Binti Mat
Persatuan Bahasa InggerisPn. Harison Binti IshakPn. Rasyidah Mat Nawi
Persatuan Bahasa CinaPn. Lim Siew LeePn. Wong Mei Fong
Persatuan Bahasa TamilEn. Poovathy a/l KuppusamyEn. N. Thamilvanan a/l M.Nadarajah
Persatuan SainsPn. Kiu Ling FengPn. Noridah Binti Rahmat
Persatuan MatematikPn. Siti Aini Binti SupartiPn. Lim Yen Wei
Persatuan Kemahiran HidupPn. Muallimah Bt ArshadPn. Radin Idawati Bt Uluan
Persatuan Pendidikan IslamPn. Rodziah Binti HalimPn. Rokiah Binti Jambi
Persatuan Pendidikan SeniPn. Siti Fatimah Binti MohamadPn. Tan Chew Hong
Kelab KoperasiEn. Marzuki Bin IdrisEn. Mohd Razaleigh Bin Mahmod
MPP Pra U Pn. Nor'ashiken Bte SallehPn. Norlaila Bt Bahari
Kelab Pencinta AlamPn. Koh Lee HarPn. Suzamainie Bt Shood
Kelab Rukun NegaraEn. Mohd Rafie Bin SananEn. Muhamad Azfar Bin Harris
Kelab SPBTPn. Noor Faezah Binti ZainuddinPn. Norliana Bt Asmon
Kelab Bimbingan dan KaunsellingPn. Tuan Zaleha Bt Tuan MatPn. Kamsiah Bt Shufaat
Kelab KompangPn. Haryani Binti RukiminPn. Fauziah Bt Abdul Rani
Kelab Muzik dan TeaterPn. Norly Sairah Bt ZainalCik Farhanur Hani Bt Bakri
Kelab KeusahawaanEn. Mohd Zanisahli Azizi Bin Md KhalidPn. Meda a/k Gurei
Kelab PenggunaPn. Nora Akma Bt AhmadPn. Noraini Bt Mohd Noor
Students Leader BoardPn. Noriza Bt HamidPn. Shoba a/p Chelvarayan
Kelab FotografiEn. Mohd Fauzi Bin Ab RahmanPn. Mahani Bt Mohamed Sabri
Kelab KomputerPn. Annie Suziana Bt KamaruddinEn. Yu Kok Hui

Kelab Sukan & Permainan 2017

Kelab Sukan & PermainanKetua Guru PenasihatPenolong Guru Penasihat
OlahragaEn. Ahmad Zainal Bin MuhamadEn. Poovathy a/l Kuppusammy
Bola SepakEn. Mohd Rosli Bin Che HamidEn. Muhamad Azfar Bin Haris
Bola KeranjangPn. Soon Shiew YanEn. Yu Kok Hui
Bola Jaring Pn. Nazhatoishimalati AbdullahPn. Farawahida Bt Abd Hamid
Bola BalingEn. Norashikin Bt AbdullahPn. Teh Kalsom Binti Abu Bakar
SofbolPn. Husnil Amaly Binti Mohd RejabEn. Mohamad Aidid Bin Ridzuan
BadmintonCik Su Lih TengPn. Meda anak Gurei
Sepak TakrawPn. Rafidah Binti RosmanEn. Ku Mohd Syaidy Ku Yahya
CaturPn. Nurul Iman Bt AbdullahPn. Anusha a/p Sundaram
Ping PongPn. Low Ai NonPn. Suzamainie Bt Shood
Bola TamparPn. Sharmizal Suhaidal Bt Ahmad BasharuddinPn. Noraini Bt Mohd Noor
PetanquePn. Nor Syadila Bt Mahidzir
KabaddiEn N. Thamilvanan a/l M. NadarajahPn. Rajeswari a/p Kanapathy